MILESTONE SCIENTIFIC

NESĀPĪGA ANESTĒZIJA AR WAND® STA

Ir pienācis laiks jaunai, inovatīvai un nesāpīgai anestezēšanas metodei!

Mazāks diskomforts,
vairāk apmierinātu pacientu

STA Single Tooth Anesthesia® ir ASV kompānijas MILESTONE SCIENTIFIC izstrādāta datorizētas anestētiķa ievades un plūsmas regulēšanas iekārta

Iekārta ir pielietojama zobārstniecībā, visu lokālo anestēziju veidu veikšanai. Wand® STA nodrošina precīzāku injekciju, datora kontrolētu anestētiķa ievadi, tādējādi paaugstina pacienta komforta līmeni, atvieglojot darbu zobārstniecības speciālistam. Ar šo iekārtu zobārsta apmeklējums vairs nesaistīsies ar bailēm no sāpīgās anestēzijas, bet būs patīkams un komfortabls.

Datorizēta injekcijas
plūsmas kontrole

Automātiski kontrolē un regulē plūsmas ātrumu un spiedienu injekcijas laikā.

Ievada anestētiķi precīzi un vienmērīgi zem pacienta sāpju sliekšņa.

Konsekventa plūsma nodrošina veiksmīgu
un prognozējamu injekciju.

Aktīvā spiediena
zondēšanas tehnoloģija

DPS tehnoloģija ļauj ar maksimālu precizitāti noteikt vai injekcijas adata sasniegusi nepieciešamos audus. Wand® STA iekārta injekcijas laikā analizē spiedienu adatas galā un signalizē speciālistam.

Pilnīgi nesāpīga
anestēzija

Tā nerada satraukumu un ir ērta gan ārstam, gan pacientam.

Anestezējot vienu zobu, nav mēles, lūpu un vaigu notirpuma.

Īpaši ērti pielietojama bērnu zobātsniecībā tā veiksmīgi izstrādātā vizuālā izskata dēļ.

Injekcijas ar Wand® STA adatu

Injekcijas tiek veiktas ar vienreizlietojamo Wand® adatu, kuras kompaktā uzbūve ļauj viegli piekļūt nepieciešamajai vietai. Pateicoties iekārtas darbības principiem nav nepieciešama iepriekšēja audu anestēzija. Darbu atvieglo arī datorizēta aspirācijas funkcija. Ar Wand® STA anestētiķis netiek ievadīts audos ar mehānisku spiedienu, bet kontrolēti iepilināts – 1 piliens ik pēc 2 sekundēm. Īpaši svarīgs priekšnoteikums tas ir darbā ar bērniem – bērns var pat nepamanīt anestēzēšanas procesu. Turpmākās procedūras laikā, nejūtot sāpes un diskomfortu, bērnā veidojas pārliecība, ka anestēzija nav nekas sāpīgs un nepatīkams, līdz ar to gan atvieglojot darbu speciālistam, gan saudzējot klātesošo vecāku veselību – šajā gadījumā – nervus. Ar Wand® STA iekārtu veiktās injekcijas ir nesāpīgas un bez blakusefekta, kas ir svarīgs priekšnoteikums jebkuram pacientam, it īpaši bērniem.

Milestone Scientific ir starptautiski atzīts
un inovatīvs ASV uzņēmums

Tā galvenā mītne atrodas Livingstonā, Ņūdžersijā, ASV un tas ir aktīvi iesaistījies novatorisku,
datoru kontrolētu anestētiķa pievades sistēmu zemādas injekcijām tehnoloģiju izstrādē un ieviešanā

Kompānija aktīvi strādā, lai uzlabotu darba efektivitāti, pacientu komfortu un aprūpes kvalitāti. Lai to panāktu, Milestone sadarbojas ar citiem vadošajiem veselības aprūpes tehnoloģijas, biotehnoloģijas un farmācijas uzņēmumiem.

Izmantojot šo sadarbību, kompānija spērusi lielu soli injekciju tehnoloģiju attīstībā, efektīvi risinot veselības aprūpes problēmas.

Wand® STA anestēzija ir pieejama jau vairāk kā 30 klīnikās Latvijā!

Pētījumi